HOIATUS: Enne paigaldamist tuleb valguselementidelt eemaldada kaitsekile. Palun ärge paigaldage jõuga, kuna see võib kahjustada ühendusi või põhjustada rikkeid. Soovitatav on konsulteerida litsentseeritud elektrikuga, et veenduda, et teie elektrisüsteem on piisav. Enne lõplikku paigaldamist lae külge testige valgustust.

Samm 1

Terve valgustusstruktuur tuleb kokku panna enne paigaldamist. Kui teie komplekt sisaldab piiri, siis konstrueerige see esimesena. Kui mitte, siis minge otse 3. sammu juurde.

Ühendage pikemad valgustorud sirgete ja 90-kraadiste ühendustega, et moodustada piir. Veenduge, et elemendid oleksid korrektselt ühendatud.

Samm 2

Paigutage T-ühendus piiri nurka, kus toitekaabel ühendub toiteallikaga.

Samm 3

Ühendage iga kuusnurkne kuju veergudeks, ühendades valgustorud Y-ühendustega soovitud mustrite loomiseks.

Samm 4

Paigutage Y-ühendused kuusnurksete kujundite väliskülgedele, kus toitekaablid ühendatakse ja ühendatakse toiteallikaga. Vajalike toitekaablite arv sõltub teie komplektis olevate valgustorude suurusest ja kogusest.

Samm 5

Enne lõplikku paigaldamist lae külge testige valgustust. Soovitatav on konsulteerida litsentseeritud elektrikuga, et veenduda, et teie elektrisüsteem on piisav ja et lõplik ühendus 100-240V toiteallikaga oleks korralikult tehtud.

IMG_5720.jpg